De nieuwe FRAL DryDigit 2020
De Fral Dry Digit 2020 is een compacte, krachtige en stille luchtontvochtiger met een capaciteit tot 20 liter per 24 uur. Deze ontvochtiger heeft een modern design, is energiezuinig en heeft een ingebouwde hygrostaat.
Deze luchtontvochtiger van FRAL heeft een laag gewicht (14kg), en is dus makkelijk te verplaatsen. Ideaal voor ruimtes zoals bijvoorbeeld een badkamer, keuken, woonkamer, slaapkamer, wasruimte, berging, garage, maar ook uiterst geschikt voor gebruik in een winkel.
Deze luchtontvochtiger verbruikt relatief weinig energie en heeft een grote ontvochtigingscapaciteit. Het systeem is super compact en nog geen 27 cm diep.
De FRAL Dry Digit 2020 heeft een ingebouwde hygrostaat met 3 standen en kan worden ingesteld op
50%, 60% of 70% relatieve vochtigheid. Tevens is een continue stand aanwezig. Een externe regelbare hygrostaat is dus overbodig.
Bij het bereiken van de ingestelde vochtigheid schakelt het systeem automatisch over op de ventilatiestand. De ontvochtiger is voorzien van een waterreservoir van 5,5 liter. Indien gewenst kan ook gebruik worden gemaakt van een aansluiting op een permanente afvoer.
Kenmerken:
- Eenvoudige bediening.
- Automatische ontdooifunctie.
- Computergestuurd.
- Aansluiting op permanente afvoer met standaard-afmeting slang (niet bijgeleverd).
- Indicatielamp voor volle tank.
- Milieuvriendelijk koelmiddel.
- Makkelijk verplaatsbaar.
|