20 jaar expertise Grootste assortiment van de Benelux Scherpe prijzen
Home Luchtontvochtigers Alle luchtontvochtigers Olimpia Splendid Aquaria Slim 10 - Ontvochtiger

Olimpia Splendid Aquaria Slim 10 - Luchtontvochtiger

Luchtdroger Olimpia Splendid Aquaria Slim 10 heeft een ontvochtigingscapaciteit tot 10 liter per dag. Met een diepte van slechts 185 mm behoort hij tot één van de kleinste ontvochtigers.

Een luchtontvochtiger met digitale bediening en een uitneembare watertank met kijkvenster. Luchtdroger Aquaria Slim 10 kan dankzij een vaste waterafvoer aansluiting permanent lucht blijven drogen zonder dat u er naar om hoeft te kijken.

Luchtdroger Olimpia Splendid Aquaria Slim 10 heeft een ontvochtigingscapaciteit tot 10 liter per dag. Met een diepte van slechts 185 mm behoort hij tot één van de kleinste ontvochtigers.

Een luchtontvochtiger met digitale bediening en een uitneembare watertank met kijkvenster. Luchtdroger Aquaria Slim 10 kan dankzij een vaste waterafvoer aansluiting permanent lucht blijven drogen zonder dat u er naar om hoeft te kijken.

Nu 159,- Van 209,-
  • Levering uit voorraad
  • Voor 17:00 besteld, volgende werkdag geleverd
  • Geen verzendkosten
  • Inclusief BTW
Persoonlijk advies? Mail of bel ons op 0497-512164
  • 38 m2
  • Capaciteit: 10 liter/dag

Productbeschrijving: Olimpia Splendid Aquaria Slim 10 - Ontvochtiger

Luchtdroger Olimpia Splendid Aquaria Slim 10 heeft een ontvochtigingscapaciteit tot 10 liter per dag. Luchtontvochtiger met digitale bediening en een uitneembare watertank waarbij het waterniveau goed zichtbaar is.

Luchtontvochtiger Olimpia Splendid Aquaria Slim 10 is een zeer compact model, met een diepte van slechts 185 mm behoort hij tot één van de kleinste ontvochtigers.

Digitale bediening via een duidelijk display, u stelt eenvoudig de gewenste luchtvochtigheid in. Met zijn robuuste en solide vormgeving is deze luchtontvochtiger tegen een stootje bestand. Ondanks zijn kleine afmetingen heeft Olimpia Splendid Aquaria Slim een hoge ontvochtigingscapaciteit.

Luchtdroger Olimpia Splendid Aquaria Slim kan dankzij de mogelijkheid van een vaste waterafvoer aansluiting permanent lucht blijven drogen zonder dat u er naar om hoeft te kijken.

Specificaties: Olimpia Splendid Aquaria Slim 10 - Ontvochtiger

Werking
Functies: Ontvochtiger
Ontvochtiger geschikt voor: 38 m2 ontvochtigen
Luchtbehandeling: 120 m3 per uur
Capaciteit: 10 liter water/dag
Ontvochtiger techniek: Condensatie
Werkbereik Minimaal: 5 °C
Werkbereik Maximaal: 35 °C
Automatisch Ontdooien: Ja
Automatisch Ontdooien Werkbereik Minimaal: 5 °C
Eigenschappen
Waterafvoer: ● Aansluiting voor afvoerslang of afvoerleiding
● Reservoir uitneembaar
Geluidsniveau: 42 dB
Plaatsing: Vloermodel
Waterreservoir inhoud: 2 liter
Hygrostaat: Ja
Behuizing materiaal: Kunststof
Koelmiddel: R290
Vol reservoir signaal / indicator:
Afvoer (water) diameter: 10 mm
Keurmerk: CE
Gebruik
Standen ontvochtiging: Automatisch
Timer: Ja
Display:
Luchtvochtigheid afleesbaar: Ja (apparaat)
Energie
Stroomvoorziening: Netstroom
Energieverbruik (maximaal): 280 Watt
Automatische herstart na stroomonderbreking:
Fysieke eigenschappen
Verrijdbaar: Ja
Breedte: 27.6 cm
Diepte: 18.5 cm
Hoogte: 50 cm
Gewicht: 10.4 kg
Algemeen
Garantie (jaren): 2
20 jaar expertise Grootste assortiment van de Benelux Scherpe prijzen

AirSain voor gezonde lucht

AirSain biedt oplossingen voor een breed scala aan problemen op het gebied van binnenluchtkwaliteit.
“Niet alleen een zeer uitgebreide keuze maar ook top producten”
Bert V.
“Telefonisch zeer goed advies gekregen. Dank!”
Peter
Contact
Deskundig advies nodig van onze experts? Bel of mail gerust!
0497-512164 info@airsain.nl
Meer dan 20 jaar expertise Oprecht advies